”MICHELIN PILOT ROAD 5 VE TRAIL” 2018′ DE BAYİİLERDE

 In Lastik, Merak Edilenler

Amerika ve Avrupa pazarıyla eş zamanlı olarak Michelin ‘nin yeni nesil sport touring radyal lastiği ”Michelin Pilot Road 5” 2018 yılı Ocak ayı sonundaMichelin motosiklet lastiği bayiilerinde satışa sunulacaktır.

Neden Michelin Pilot Road 5 seçmelisiniz? 

1# Islak zeminde üstün tutuş: MICHELIN® Road 5 lastikleri, patentli MICHELIN XST Evo ve en yeni 2CT ve +2CT kauçuk teknolojileri sayesinde önde gelen rakiplerine kıyasla çok daha üstün yağışlı ve ıslak zeminde tutuş özelliği sunar.

2# 3.500 mil (5.600 km) sonra bile ıslak zeminde mükemmel tutuş: MICHELIN® Road 5 lastikleri  3.500 mil sonra bile kauçuk yapısında bulunan evrimsel MICHELIN XST Evo yongaları sayesinde yeni MICHELIN Pilot® Road 4 lastiği kadar kısa sürede duruyor.

 

Sürüş çok eğlenceli… MICHELIN Pilot® Road 4 lastiklerine kıyasla, Michelin’in patentli +ACT gövde teknolojisi sayesinde, daha iyi bir tutuş ve kavramayla keyfili bir sürüşün tadını çıkarın.

 

Michelin her zaman birden fazla performansı bir araya getirmeyi amaçlıyor… Michelin’de hiçbir zaman tek bir performans unsuru üzerinde çalışılmaz. Bunun yerine toplam kaliteye odaklanılır: güvenlik, dayanıklılık ve sürüş heyecanı … hepsi aynı anda ve hiçbir ödün vermeden…

 

Recommended Posts

Leave a Comment