Siparişleriniz, tüm Türkiye’ye Yurtiçi Kargo firması tarafından teslim edilmektedir.
 
Satın aldığınız ürün belirteceğiniz teslimat adresine güvenli olarak teslim edilir. Siparişiniz, ilgili kargo firması tarafindan size teslimatı gerçekleştirilene kadar BODRUM MOTOSİKLET SCOOOTER güvencesi altındadir.
 
Siparişleriniz, kargo firmasına resmi tatil,  bayram ve pazar günleri dışında teslim edilmektedir.
 
Kargo firması siparişlerinizi resmi tatil, bayram ve pazar günleri dışında adresinize teslimat yapmaktadır.
 
Alıcının teslimat adresinde bulunamaması durumunda, kargo firma yetkilisi ziyaret ihbar notu bırakmaktadir. Ziyaret ihbar notunun birakılmasını müteakip, alıcının kargo firmasıyla 3 gün içinde irtibata geçmemesi halinde, paket BODRUM MOTOSİKLET SCOOTER’ a kargo firması tarafindan geri gönderilir.
 
Sipariş verdiginiz ürünleri teslim alırken faturası ile karşılastırarak kontrolünü gerçekleştirin. Ürün farklı ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz hallerde, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Gerekli iletişim formunu kullanarak durumu BODRUM MOTOSİKLET SCOOTER yetkilisine bildiriniz. Gerekli incelemeler yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim alındığında, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmiş olunur.
 
Sipariş ve teslimatı ile ilgili her türlü sorularınız için BODRUM MOTOSİKLET SCOOTER yetkilisi ile 0252 3164442 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.